DENİZ KOLGU, AYVALIKGÜCÜ MAÇINDAN DA 3 PUAN HEDEFLİYOR

Teknik Direktör Deniz Kolgu, Denizli Belediye maçının ardından Ayvalıkgücü önünde de kazanmaları durumunda üst sıralara yapışacaklarını söyledi. Kolgu “Bu maçla birlikte deplasmanda galibiyet özlemini bitireceğiz” dedi

DENİZ KOLGU, AYVALIKGÜCÜ MAÇINDAN DA 3 PUAN HEDEFLİYOR

AYVALIK’I YENECEĞİZ
Sakaryaspor’da Teknik Direktör Deniz Kolgu, Ayvalıkgücü ile oynayacakları müsabakayı kazanarak zirveye bir adım daha yaklaşacaklarını söyledi. Kolgu, “Ankara’da yaşanan bombalı saldırı sonuncunda fikstürün kayması sonrası yaşanan gelgitlerle suni puan durumu oluştu. Bu haftadan itibaren her şeyin yerine geleceğini düşünüyorum. Denizli Belediye galibiyeti sonrası Ayvalıkgücü maçına da 3 puan parolasıyla hazırlanıyoruz. Bu maçı kazanırsak üst sıralara daha da yaklaşacağız. Bu grubun her şeye gebe olduğunu söyledim. Her takım birbirini yenebiliyor ancak şunu söylemeliyim biz grubun en iyi takımıyız” dedi.
TEK EKSİĞİMİZ KALDI
Ayvalıkgücü’nün maçlarını oynadığı maçının suni çim olmasının kendilerini zorlamayacağını belirten genç teknik adam, sentetik sahada iyi sonuçlar aldıklarını söyledi. Kolgu, “Tek eksiğimiz deplasmandan galibiyet getirmek. Ben, Ayvalıkgücü önünde bu eksiğimizi de noktalayacağımızı düşünüyorum” dedi. Öte yandan genç teknik adam, taraftarlarda ve yerel basında oluşan takımın öne geçtikten sonra gol yeme sorunu üzerinde çalıştıklarını ve bu maçla birlikte bu sorunu da çözeceklerini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE