DENİZ KOLGU KÖTÜ GİDİŞATI BİREYSEL HATALARA BAĞLADI

Teknik Direktör Deniz Kolgu, Payas maçında bireysel hataların kurbanı olduklarını söyledi. Kolgu, “Sultanbeyli maçı dışında tüm maçlarda oyun üstünlüğü bizdeyken mağlup olduk. Buna çözüm bulacağım” dedi.

DENİZ KOLGU KÖTÜ GİDİŞATI BİREYSEL HATALARA BAĞLADI

BİREYSEL HATALAR
Sakaryaspor’da Teknik Direktör Deniz Kolgu, Payas maçında oyun üstünlüğünün kendilerine olmasına karşın bireysel hataların sonucunda sahadan yenilgiyle ayrıldıklarını söyledi. Kolgu, “Sultanbeyli maçı dışında son 4 maçımızda puan kaybını hak etmedik. Üç maçta da oyun bizdeyken yediğimiz goller takımı olumsuz etkiledi. Özellikle Payas maçında yediğimiz gol sonrası oyuncularımın maç bitmiş havasında kalan süreyi olumlu değerlendirmemesi en büyük sorunumuz oldu” dedi.
BAHANE DEĞİL
Sakat oyuncuların çokluğunun kendisi için bahane olmadığını tekrarlayan genç teknik adam, buna karşın eksiklerin tamamının oyun oynama becerisi yüksek olan isimler olduğunu ifade etti. Kolgu, “Üstümüzde dolaşan kara bulutlar bizi etkiliyor. Sakak oyuncularımızın hepsinin oyun becerisi arkadaşlarına oranla biraz daha yüksek. Böyle olunca da sahada onların yokluğu aranıyor” dedi.
HEDEFTEN SAPMADIK
Teknik Direktör Deniz Kolgu, sezon başında planladıkları hedefin 4 puan gerisinde olmalarına rağmen çizgilerinde bir sapma olmadığını söyledi. Kolgu, “Diyarbekirspor maçı için şimdiden mesaiye başladım. Bu grup için sezon başında ne hedef belirlediysem aynı yerdeyim. Diyarbekir karşılaşmasını kazanarak hem galibiyet özlemine son vermek hem de çıkış yakalamak istiyoruz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE