DENİZ KOLGU: YEDİĞİMİZ BASİT GOLLER CANIMI SIKIYOR

Teknik Direktör Deniz Kolgu, Denizli Belediyespor önünde aldıkları galibiyetten mutlu olduğunu söyledi. Kolgu, “3 puanı aldığımız için sevinçliyim ama basit gol yeme hastalığımız canımı sıkıyor” dedi

DENİZ KOLGU: YEDİĞİMİZ BASİT GOLLER CANIMI SIKIYOR

BASİT GOLLERE DEVAM
Sakaryaspor’da Teknik Direktör Deniz Kolgu, 6 haftalık galibiyet özlemine son verdikleri Denizli Belediye maçında alınan üç puandan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Kolgu, “Kazanmamız gereken bir maçtı. Bu maçla ilgili üç puandan çok konuşulması gereken yediğimiz basit goller var. Tamam şanssızlık diyoruz ama sende pozisyonda doğru yerde duracaksın. Attığımız gollerin sonrasında hemen gol yememiz canımı sıkıyor. Konsantrasyon eksikliği oluyor takımda. Bununla alakalı çalışmalar yapıyoruz ama daha fazla yapmamız gerektiği de ortada” dedi.
İSTİKRAR GEREKİYOR
Futbolcuların bazılarında bireysel performanslarda uçurum olduğunu ifade eden genç teknik adam, bununla alakalı oyuncuların kendilerini sorgulamaları gerektiğini ifade etti. Kolgu, “Oyuncularımıza bakıyorum bir gün %100 ile oynayıp ertesi hafta %20 performans sergiliyor. Böyle olmamaları gerekiyor. Her hafta aynı istikrarı sergilememiz gerekiyor. Özellikle hücum hattındaki oyuncularımız istikrarı yakalamalı” dedi.
ZEMİN ÇOK KÖTÜ
Saha zemininin çok kötü olduğunua değinen genç teknik adam Deniz Kolgu, “Biz pas oyunu oynayan takımız. Yalnız sahanın zeminin çok kötü olması bizi etkiliyor. Bu maçtan önce sahayı ıslatacaktık fakat rakip takım buna izin vermedi” ifadesini kullandı. Ayvalıkgücü maçıyla ilgili de açıklamalarda bulunan Kolgu,  rakiplerini mağlup ederek çıkışlarını sürdürmek istediklerini sözlerine ekledi.

Annesini toprağa verdi

Sakaryaspor Teknik Direktörü Deniz Kolgu, Denizli maçı öncesinde annesi Münevver Ayssal’ın ölüm haberiyle sarsıldı. Karşılaşmaya acı haberle çıkan Kolgu maçın ardından annesini toprağa verdi.
 

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE