DERSİMİZ TENİS

Sakarya Tenis Akademisi Yaz Okulu çalışmalarını STA Spor Kompleksi’nde haftanın beş günü yaptığı idmanlarla sürdürüyor. Üç grup halinde çalışan genç raketler yaz aylarını en verimli şekilde değerlendiriyor

DERSİMİZ TENİS

STA Spor Kompleksi’nde çalışmalarını sürdüren Sakarya Tenis Akademisi’nde genç sporcuların performansı göz dolduruyor. Hafta içi her gün çalışmalarını sürdüren Sakarya Tenis Akademisi’nde 156 sporcu, başarılı antrenörler tarafından eğitim alıyor. Tecrübeli antrenörler eşliğinde idmanlarına devam eden minik raketler, hem eğleniyor hem de tenis sporunu öğreniyor.
HEDEF SPORU SEVDİRMEK
Yaz aylarının genç sporcular için bir fırsat olduğunu söyleyen Başantrenör Erhan Baylan amaçlarının gençlere sporu sevdirmek olduğunu söyledi. Antrenör Baylan, “Amacımız okullar kapandıktan sonra gençlerimizi spora yönlendirmek. Sporcularımıza üç farklı paket sunuyoruz. Değişik paketlerimizde birçok branşta spor eğitimi veriyor ve yetenekli sporcularımızı spor hayatımıza kazandırıyoruz. Bu şekilde gençlerimiz ve hocalarımız ile birlikte yaz aylarını en verimli şekilde değerlendiriyoruz” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE