DEV ADAMLAR MELİKŞAH'I UZATMADA GEÇMEYİ BAŞARDI

Türkiye Basketbol Ligi’nde 10’ncu haftada Büyükşehir Belediyesbhor evinde Melikşah Üniversitesi’ni konuk etti. Nefes kesen maçta dev adamlar, rakibini uzatmada 639-64 mağlup etmeyi bildi.

DEV ADAMLAR MELİKŞAH'I UZATMADA GEÇMEYİ BAŞARDI

PROTOKOLDEN İLGİ
Türkiye Basketbol 1. Ligi 10. haftasında Büyükşehir Belediyespor, Atatürk Spor Salonu’nda  Melikşah Üniversitesi ile karşılaştı. Müsabakayı Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Orhan Bayraktar, Basketbol Şubesi Başkanı Erdal Şenkardeş ve çok sayıda taraftar izledi.UZATMADA KAZANDI
Büyükşehir Belediyespor, taraftarı önünde çıktığı maçın ilk yarısında etkili bir oyun ortaya koyarak devreyi 31-24 önde tamamladı. İkinci yarıda ise heyecan tavan yaptı. Çekişmenin son saniyeye kadar sürdüğü maçın normal süresi 57-57 sona erdi. Uzatmaya giden müsabakada üstünlüğü eline alan Büyükşehir Belediyespor salondan 69-64 galip ayrılarak ligde üst üste ikinci galibiyetini aldı. Büyükşehir Belediyespor’de Denizcan Çevik ve Terry Smith 14’er sayıyla galibiyette başrolü oynadı. Büyükşehir Belediyespor’da Koç Okan Çevik, çok zorlanmalarına rağmen müsabakayı kazandıklarını söyledi.  
Serkan ÖZAY

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE