DEVLER'DE YÜZLER GÜLÜYOR

Büyükşehir Belediyespor, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde yeni sezon hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. Sakarya Spor Salonu’nda yaptığı idmanla çalışmalarına devam eden dev adamlarda moraller yüksek.

DEVLER'DE YÜZLER GÜLÜYOR

HIRSLI İDMAN
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde yeni sezona bomba gibi hazırlanan Büyükşehir Belediyespor çalışmalarına Sakarya Sponr Salonu’nda yaptığı tek idmanla devam etti. Antrenör Selçuk Ernak yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda sporcuların bir hayli hırslı ve istekli oldukları gözlendi. Bu sezon maçlarını oynayacağı salonda ilk idmanını gerçekleştiren dev adamlar, taraftarı önündeki ilk sınavına da yarın 16.30’da Atatürk Spor Salonu’nda Uşak Sportif önünde çıkacak. 
HERŞEY YOLUNDA
Büyükşehir Belediyespor’da Antrenör Selçuk Ernak, ligin başlamasına sayılı günler kaldığını belirterek takım olarak sezona hazır olduklarını söyledi. Antrenör Ernak, “Evimizde idmanlarımıza devam ediyoruz. Uşak Sportif karşısında taraftarımızın önüne çıkacağız. Sonra da belki bir özel maç daha oynayacağız. Şuan için takım olarak her şey yolunda. Sezonda taraftarımızın beğeneceği ve salona koşacağı bir takım oluşturduk. Kimsenin şüphesi olmasın” ifadesini kullandı.  Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER