DEVLER'İN RAKİBİ KARŞIYAKA

Adatıp Büyükşehir Basketbol, Bursa’da düzenlenen 18. Uluslararası Crowne Plaza Bursa Cevat Soydaş Basketbol Turnuvası’nda ilk maçında bugün 16.30’da Pınar Karşıyaka ile karşılaşacak.

DEVLER'İN RAKİBİ KARŞIYAKA

PINAR KARŞIYAKA
Bursa’da 18. Uluslararası Crowne Plaza Bursa Cevat Soydaş Basketbol Turnuvası’nda B Grubu’nda yer alan Adatıp Büyükşehir Basket ilk maçında bugün 16.30’da Pınar Karşıyaka ile karşılaşacak. Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanacak müsabakada Selçuk Ernak’ın talebelerinin hedefi salondan galibiyetle ayrılmak. Yeşil-siyahlı devler ikinci sınavına ise yarın 16.30’da Gaziantep Basketbol önünde çıkacak. Tüm müsabakalar Tivibuspor’dan canlı olarak yayınlanacak.
EN CİDDİ PROVA
Adatıp Büyükşehir Basketbol Başantrenörü Selçuk Ernak, Cevat Soydaş Turnuvası’nın lig öncesinde kendileri için en ciddi prova olacağını söyledi. Antrenör Ernak, “Bursa’da güzel bir turnuva geçireceğiz. Pınar Karşıyaka ve Gaziantep Basketbolun yer aldığı gruptan çıkarak kupayı kazanmayı istiyoruz. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Bu yıl genç kadromuzla iyi işlere imza atacağız” dedi.   Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE