Dükkan54 ihaleye çıkıyor!

Sakaryaspor kulübü, lisanslı ürünlerinin satışa sunulduğu Dükkan54'ün işletme haklarını ihaleye çıkarıyor.

Dükkan54 ihaleye çıkıyor!

İşte Sakaryaspor Kulübü'nden yapılan açıklama:

Sakaryaspor Tesis A.Ş. tarafından 02.06.2020-31.05.2022 tarihleri arasında geçerli olmak üzere Sakaryaspor Futbol Kulübü adına lisanslı ürünlerin ticaretini yapma hakkı aşağıdaki şartlar dahilinde Yeni Sakarya Atatürk Stadı - Sakaryaspor Kulübü Yönetim ofisinde 02.06.2020 tarihinde saat 12:00'da açık artırım usulünde ihale edilecektir.

İHALE ŞARTLARI

1- Bu hakkın kullanılması karşılığında aylık minimum 10.000 TL nin 24 aylık döneme karşılık gelen 240.000 TL defaten sözleşme sırasında ödenecektir. Hali hazırda kurulu bulunan Sakaryaspor'a ait satış yerinin kira bedeli olan 4.700 TL yüklenici tarafından Adapazarı Belediyesine ayrıca ödenecektir. Bu hakkı ihaleyi alan yüklenicinin kullanımı ile sinirli olup, başkalarına devredilemez, devir anlamına gelecek ortaklıklar kuramaz.
2- Sözleşme süresince üçer aylık dönemler halinde bu ihalenin konusu ürünlerin ticaretinden kaynaklanan satış cirosunun %5'i ilgili döneme ait kullanım bedelinden yüksek olursa aradaki fark defaten ödenecektir.
3- Satışı yapılacak lisanslı ürünlerin üretimi, temini ve tedariki konusunda Sakaryaspor A.Ş. 'nin muvaffakati alınacaktır. Ayrıca Kulübün ismi altında satış yapılan yerlerde (internet sitesi dahil) devlet güvenliği, örf, adet ve genel ahlaki değerlere aykırı ürünler ile kitap, dergi, bröşür vb dökümanlar ve her türlü siyasi afiş vb. duyuruların satışı, sergilenmesi ve ilanı yasaktır.
4-İhale konusu ürünlerin satışı konusunda Kulübün imkanları kullanılması halinde, bunlara ilişkin yüklenilen vergi, harç, ve her türlü masraf yüklenici tarafından karşılanacaktır.
5-Kulübün resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından lisanslı ürünlere ait reklamların yapılması kulübün insiyatifindedir.
6-Sözleşme öncesi kulübe ait olan üretilmiş mevcut lisanslı ürünler yüklenici tarafından satın alınacaktır.
7- Kulüp belirli dönemlerde yapağı kampanya, etkinlik ve organizsyonlara katılım, ürün tedariği ve diğer hususlara yüklenici firma uymakla yükümlüdür.
8- Lisanslı ürünlerin üretimi, satışı ve dağıtımından kaynaklanan her türlü malzeme, işçilik, vergi harç ve diğer yasal yükümlülükler yüklenici tarafından karşılanacaktır.
9-Yüklenicinin vermiş olduğu hizmetlerin eksikliğinden veyahut aksamasından dolayı ortaya çıkacak her türlü zarar, tazminat yüklenici tarafından karşılanacaktır.
10- Bu ihalenin konusu lisanslı ürünlerin satışı hakkı yukarıda belirlenen sürelerle sınırlı olup hiçbir şekilde uzamaz. Bu sürenin sonunda tekrar bu hakkın kullandırılması ve kullandırılmaması Sakaryaspor A.Ş. nin yetkisindedir.
11-Yüklenici tarafından bu ihalenin maddelerine aykırı her türlü davranış ve Sakaryaspor A.Ş, Sakaryaspor Futbol Kulübü Derneği ve Sakaryaspor markasına zarar verecek davranışlara karşılık Sakaryaspor A.Ş. bu ihalenin sonrasındaki sözleşmeyi fesih eder. Bu madde hükümlerine göre Sakaryaspor A.Ş.'nin uğrayacağı her türlü zarar yüklenici tarafından karşılanır.
12-İhaleyi kazanan yüklenici 03/06/2020 tarihine kadar sözleşmeyi imza altına almak ve sözleşme hükümlerini yerine getirmek zorundadır.
13-Sakaryaspor A.Ş. Kamu İhale Kanuna tabi değildir. Sakaryaspor A.Ş. bu ihaleyi yapıp yapmamakta, ihaleyi dilediğine vermekte ve ek teminatlar istemekte, dilediği madde üzerinde değişiklik yapmakta serbesttir.


Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2020, 23:50
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER