‘DÜKKAN54’ü devretmeye hazırım’

Sakaryaspor kulüp başkanı Cevat Ekşi'nin Dükkan54'ün satılmasına ilişkin yaptığı eleştirinin ardından Dükkan54'den ilginç bir açıklama geldi.

‘DÜKKAN54’ü devretmeye hazırım’

Sakaryaspor kulüp başkanı Cevat Ekşi'nin Dükkan54'ün satılmasına ilişkin yaptığı eleştirinin ardından Dükkan54'den ilginç bir açıklama geldi. Geçtiğimiz sezon Dükkan54'ün işletme haklarını satın alan Burak Baş, Cevat Ekşi'nin yaptığı açıklamaların ardından sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Dükkan54'ü almış olduğu bedelle geri vermeye hazır olduğunu açıkladı. Açıklamada:

CEVAT EKŞİ NE DEMİŞTİ?

‘’Bizim biliyorsunuz Dükkan 54'ümüz vardı. Dükkan 54 iki yıllık ihaleye verildi. Hiçbir gelirimiz yok. Bütün formaları, armalı ürünleri Dükkan 54 satıyor. Biz Sakaryaspor armalı kalem dahi satamıyoruz. Forma dahi satamıyoruz. Seyirci gelirimiz de yok. Kantimizde bu sene verilmiş. Seyirci olmayınca kantinci de mağdur oldu. Yönetimler gelip geçicidir ama Sakaryaspor her zaman var. Kendi dönemlerindeki ürünleri devretmekle sorumludur. Bunun bilinmesini istiyorum. Sakaryaspor'da yönetimler kendi dönemlerini devretmekle sorumludur demek istiyorum. Bunun bilinmesini istiyorum.’’

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2020, 20:21
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çeşme Meydanı Esnafı
Çeşme Meydanı Esnafı - 3 hafta Önce

Fazla yoruma gerek yok. #cevateksiistifa #ekremyuceistifa

Devretkardeş
Devretkardeş - 2 hafta Önce

Devret kardeş ne bekliyom bu fiyata istersen ben bile alırım.

SIRADAKİ HABER