Elazığspor’a bileniyoruz

Sakaryaspor, Misli.com 2.Lig’de 13’ncü haftanın erteleme maçında cumartesi günü Tetiş Yapı Elazığspor karşılaşmasının hazırlıklarına başladı. Eksiklere rağmen yeşil-siyahlı ekibimizde keyifler yerinde.

Elazığspor’a bileniyoruz

sakaryayenihaber.com-Erdem YILDIRIM

YOĞUN YAĞIŞ

Misli.com 2.Lig’de 13’ncü haftanın erteleme maçında cumartesi günü Tetiş Yapı Elazığspor’u ağırlayacak Sakaryaspor çalışmalarına yaptığı tek idmanla devam etti. Rüstemler Tesisleri’nde teknik sorumlu Murat Balaban nezaretinde gerçekleştirilen antrenmana hastalıkları süren oyuncuların yanı sıra sakatlığı henüz geçmeyen Fatih Tultak ve Berk İsmail Ünsal ile izinli Alimcan Menteşe ve Ümit Yasin Arslan katılmadı. Yoğun yağış altında yapılan antrenmanda sporcuların son derece hırslı ve istekli olmaları da gözlerden kaçmadı.

EKSİKLER ÇOK

Sakaryaspor’da kritik müsabakalar öncesinde hasta ve sakat oyuncuların çokluğu dikkat çekiyor. Özellikle hastalıklarını atlatan Nuri Fatih Aydın, Mehmet Boztepe, Alişan Şeker’in maçta oynayabilmeleri için yarınki test sonuçlarının da negatif olması gerekiyor. Diğer hasta oyuncular Abdülaziz Solmaz, Özkan Taştemur ve Hakan Aslantaş’ın yanı sıra sakatlıkları bulunan Fatih Tultak, Berk İsmail Ünsal maçta forma giyemeyecek.   

banner3
YORUM EKLE