‘En kısa sürede transfer yapmamız gerekiyor’

Sakaryaspor Teknik Direktörü Abdullah Ercan, Kocaelispor karşılaşmasında oynanan oyunun ilk yarısından memnun olduğunu ancak acil olarak transfere ihtiyaçları olduğunu söyledi.

‘En kısa sürede transfer  yapmamız gerekiyor’

EKSİKLER VAR

Teknik Direktör Abdullah Ercan, “İlk yarıdan memnunum. İkinci yarı çok iyi olduğumuz söylenemez. Oyuncu kalitesi anlamında eksikler var. Transfer yapacağız. Bunu bekliyoruz. Sahada bir Oyun oynatmaya çalışıyoruz. Zaman zaman iyi şeyler çıkıyor. Genç oyuncuları görmek istiyoruz, şans veriyoruz. Müsabaka dostça bitti. İnşallah bundan sonraki senelerce iki kulüpte sorun olmadan karşılaşırlar” dedi.

TRANSFER VURGUSU

Ligin başlamamasına 10 gün kaldığını ve bu sürede takıma katılacak isimlerle istenilen noktaya geleceklerini belirten genç teknik adam, “Önümüzde 10 günlük süre var. Ligin başlamasına kadar transfer yapmamız gerekiyor. Hem de gelecek isimlerin hazır olması lazım Geçen sezonki kadrodan 5-6 ismi koruyoruz. Berk sakat, takımdan 4 isim gitti. Transferlerle birlikte daha iyi oynayacağız. Sakarya’ya iyi bir futbol seyrettireceğiz” ifadesini kullandı.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER