ENDİŞELİ BEKLEYİŞ

Sakaryaspor’da transfer süreci sıkıntılı gidiyor. Alacaklı bazı oyuncularda yaşanan sorunlar endişeleri arttırıyor. Başkan Selahattin Aydın, ise bu sorunların çözüleceğine inanıyor

ENDİŞELİ BEKLEYİŞ

ENDİŞE VAR
Sakaryaspor’da transfer müjdesinin verilmesiyle camiada bayram havası oluşmuştu. Fakat transfer sürecinde evdeki hesap çarşıya uymadı. Başkan Selahattin Aydın alacaklı oyuncularla yaptığı pazarlık ve ek süre konusunda sorunlarla karşılaştı. En fazla alacağı olan Taner Demirbaş’ta sıkıntı yaşayan Başkan Aydın, bu sorunun çözüleceğine inanıyor. Sakaryaspor taraftarı ise transfer sürecinde yaşanan sıkıntılar nedeniyle gelişmeleri endişeyle takip ediyor.
ÇÖZECEĞİZ
Taner Demirbaş konusunda olumlu mesajlar veren Başkan Selahattin Aydın, “Bu sürecin kolay olmayacağını tahmin ediyorduk. Alacaklı oyuncuların hepsiyle daha önce anlaşmıştık. Şimdi birkaç sıkıntı var. Ama bu sıkıntıları aşacağız. Bugün yarın resimi evrağın elimize geçmesini bekliyoruz” dedi. Başkan aydın dosya sorun un çözülmesinin ardından vakit kaybeden transferi bitireceklerini sözlerine ekledi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE