Erenler'in yeni sahası Play-Off maçlarına yetişebilir

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Yaşar Zımba, Erenler Stadı’na yapımına başlanan ikinci sentetik sahanın 60 günde tamamlanacağını söyledi. Başkan Zımba, “Sahamız play-off maçlarına yetişebilir” dedi.

Erenler'in yeni sahası Play-Off maçlarına yetişebilir

Erenler Stadı’nda yapımına başlanan ikinci sentetik sahayla ilgili Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Yaşar Zımba açıklamalarda bulundu. Sahanın 60 gün içerisinde tamamlanacağını belirten Başkan Zımba, “Hazırlıklar çok iyi gidiyor. Haziran ayı ortasında sahanın bitmesini bekliyoruz. Liglerimizde o tarihte oynanırsa play-off maçlarına yeni sahamız ev sahipliği yapabilir” dedi. 
SIRA KARAPÜRÇEK’TE
Erenler Sahası’nın tamamlanmasıyla birlikte vakit kaybetmeden bu kez Karapürçek’e bir sentetik saha yapılacağını ifade eden Başkan Zımba, yetkililere teşekkür etti. Başkan Zımba, “İlçelerimizde saha sorunu yaşamamak adına çalışmalarımız sürüyor. Karapürçek’e de güzel bir sentetik saha yaptıracağız” ifadesini kullandı. 
LİGLER BAYRAM SONU
Koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen liglerin ne zaman başlayacağı henüz belli değil. Başkan Yaşar Zımba, konuyla ilgili olarak, “Liglerin başlamasıyla ilgili de ASKF Başkanı Yaşar Zımba, “Federasyonumuz ile irtibat halindeyiz. Ancak, Ramazan Bayramı sonrasında liglerin başlaması iin bir plan var” dedi.      Şenol ÇİVİCİK
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER