Erenler'de mutlu son

Erenlerspor’un düzenlediği Yaz Futbol Okulu’nda bu sene 272 sporcu eğitim gördü. Geleceğin yıldızları önceki gün sertifikalarını alarak futbol okuluna veda etti.

Erenler'de mutlu son

SERTİFİKA TÖRENİ
Erenlerspor Yaz Futbol Okulu’nda çalışmalar tamamlandı. Yaklaşık 3 aydır yapılan
antrenmanlar çerçevesinde 272 sporcu futbol eğitimi aldı. Yaz Okulu’nda ğitim alan sporculara önceki gün sertifika töreni düzenlendi. Törene Erenler Belediye Başkan Vekili Bedrettin Yaylalı, Başkan Yardımcısı Ali Akdeniz, Erenlerspor Kulüp Başkanı Tacettin Öztürk, Belediye Meclis Üyesi Esra Güniken Naz, Belediye Spor Müdürü Ramiz Şengül, antrenörler ve çok sayıda veli, geleceğin yıldızların heyecanlarını paylaştılar.
ALTYAPIYLA DEVAM
Antrenörler Şaban Çolak, İsmail Küçük, Gürcan Alkan ve Gençlik Geliştirme Koordinatörü Bahattin Okçular nezaretinde çalışmalarını tamamlayan Erenlerspor Yaz Okulu’nda beğenilen sporcular yaş kategorilerine göre altyapı takımlarıyla birlikte idmanlarını sürdürecekler.
SPORCULARI KUTLADI
Erenlerspor Kulüp Başkanı Tacettin Öztürk; “ Erenlerspor olarak her yıl olduğu gibi bu yılda düzenlediğimiz futbol okulumuzla 272 çocuğumuza hizmet ettik. Yavrularımıza iyi bir sporcu olmalarının yanı sıra iyi bir insan olmalarını sağlayacak manevi desteğimizi de vermeyi ihmal etmedik. Sertifika töreni ile tamamladığımız okul çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hedefimiz, futbol dünyamıza iyi birer sporcu yetiştirmektir. Yavrularımızı ve bizleri yalnız bırakmayan velilerimize, başarılı çalışmalarından dolayı teknik heyetimize ve desteklerini yavrularımızdan biran olsun esirgemeyen Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Ali Akdeniz ise tüm sporcuları kutladı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER