Erenlerspor sahada

Erenlerspor 2019-2020 sezonun hazırlıklarına başladı. İsmail Küçük komutasında sahaya inen Erenlerspor, bu sezona iddialı takım kurarken hedefini Bölgesel Amatör Lig olarak belirledi.

Erenlerspor sahada

İLK İDMAN

Süper Ligin iddialı takımlarından Erenlerspor, yeni sezonun hazırlıklarına başladı. Erenler Stadı’nda sezonun ilk çalışmasını yapan Erenlerspor, bu sezon hedefini Bölgesel Amatör Lig olarak belirledi. Antrenörler İsmail Küçük, Şaban Çolak ve Kadir Demir komutasında sezona hazırlanacak olan Erenlerspor’da ilk yapılan idmana tüm futbolcular katıldı.

TRANSFERLER

Erenlerspor yeni sezon öncesinde önemli transferler imza attı. Orhan Şeşen başkanlığındaki Erenlerspor, Doğanspor’dan Enes Gür, Gebzespor’dan Kadir Can Topçu, Serdivanspor’dan Hüseyin Akbaş, Tamer Erbaş, Sapancaspor’dan Yusuf Emre Tepe, Arifiye Kalaycıspor’dan Tolgahan Arıkan, Erdi Akyel, Yunus Karaağaç, Adapazarıspor’dan Hamdi Alşan, Cevat Kaplan ve Seçim Can Koç’u transfer ederek kadrosunu güçlendirdi.    

HEDEFİMİZ BAL

Erenlerspor’un tecrübeli antrenörü İsmail Küçük, yeni bir yapılanmayla yola çıktıklarını söyledi. Küçük yaptığı açıklamada,  “2019-2020 sezonun tüm takımlara başarı getirmesini temenni ediyorum. Bu sene büyük hedeflerimiz var. İnşallah çok çalışarak bu hedeflerimize ulaşmak istiyoruz. İyi bir takım kurduk, bazı eksiklerimiz var ama onları da zaman içinde çözmeyi düşünüyoruz. Yeni bir yapılanmaya gidildi. Hedefimizi Bölgesel Lig olarak belirledik. Transferlerimiz devam edecek. Bu ligi tanıyan kaliteli oyuncuları kadromuza kattık” dedi.

İYİ BİR TAKIM KURDUK

Erenlerspor’un yeni başkanı Orhan Şeşen, 2019-2020 sezonun ilk idmanında Erenler Stadı’nda yerini aldı. Başkan Orhan Şeşen, “İyi bir kadro oluşturduk. Bu sene Bölgesel Amatör Lig hedefiyle yola çıktık. İnşallah bu hedefe ulaşacağız. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. İyi bir hazırlık dönemi geçirerek Süper Amatör Küme’de ses getiren bir takım olacağız. Sporcularımız ve teknik heyetimiz başta olmak üzere tüm kulüplere yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi. 

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER