ERNAK'TAN MAAŞ İDDİALARINA CEVAP

4 ay önce takımdan ayrılan Başantrenör Selçuk Ernak’a maaş ödemeye devam edildiği öne sürülmüştü. Ernak dün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bu iddiaların asılsız olduğunu söyledi.

ERNAK'TAN MAAŞ İDDİALARINA CEVAP

MAAŞ ALIYOR İDDİASI

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun aday gösterilmemesinin ardından sahipsiz kalan Büyükşehir Basketbol Takımı’nda büyük bir kaos yaşanıyor. 4 ay önce maddi sorunlar nedeniyle takımdan ayrılan başantrenör Selçuk Ernak’a kulüpten ayrıldıktan sonra kalan maaşlarının da ödendiği ve 3 ayda 350 bin TL maaş aldığı konuşuluyordu. Ayrıca Ernak’ın ailesinin Büyükşehir Basketbol Kulübü tarafından kiralanan evde kalmaya devam ettiği ve belediyenin özel tahsis ettiği aracı kullandığı öne sürülmüştü. 

 İDDİALARI YALANLADI

Büyükşehir Basketbol Takımı’nın eski antrenörü ve şuan DAÇKA’nın başında bulunan  Selçuk Ernak hakkındaki iddialara sosyal medya üzerinden cevap verdi. Ernak twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Maaş aldığım yalandır, evin kirasını kendim ödüyorum. Araba yapılan protokolle benim kullanımımda bırakıldı . Normalde iddia sahibi ispata mecburdur ama ben açıklamış olayım. Biz yaptığımız fedakarlıkları açıklamayacak kadar terbiye aldık çok şükür.”  

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER