Etimesgut karşısında takımı beğenmiş

Sakaryaspor’da Teknik Direktör Suat Kaya, Etimesgut Belediyespor karşısında kazanamasa da takımın sahadaki mücadelesini beğendiğini söyledi. 

Etimesgut karşısında takımı beğenmiş

MÜCADELE ÇOK İYİYDİ 
Sakaryaspor Teknik Direktörü Suat Kaya, Etimesgut Belediyespor karşısında takımdan memnun kaldığını söyledi. Kaya, ‘’Bugüne kadar oynadığımız en diri ve atletik bir takımdı. Kora kor geçen bir maçtı ikinci yarıda 35 dakika rakibin sahasında futbolun gerektirdiği her şeyi denedik. Daha iyisini yapacak hale takım olarak geleceğiz. Gönül isterdi ki seyirciyle ilk maçta galip gelelim. Oyuncularımı kutluyorum. Mücadele çok iyiydi. Cumartesi günü oynayacağımız Niğde maçına hazırlanacağız” dedi. 
GÜCÜMÜZ YERİNE GELİYOR
Kaya, ‘’Oyuncu değişikliklerinde biraz sabırlı davranıyoruz. Değiştirdiğimiz arkadaşlar girenler ve çıkanlar ellerinden geleni yaptı. Sahada kalanalar da aynı şekilde. Çalışmaya ve mücadele etmeye devam edeceğiz. Takımın gücü yerine geliyor. Futbolcular da farkında. İlerleyen haftalarda doruğa çıkacaktır. Sakaryaspor’u herkesin istediği yere taşıyacağız” dedi. 
BU MAÇ O MAÇTI 
Kaya, “Diğer takımlardan eksiğimiz yok. Sadece gücümüz yok ama güçleniyoruz. Seyirciye üç puanı vereceğimiz maç bu maçtı. Oyuncularım bu yüzden mutsuz. Bandırma maçını size böyle anlatamam. Bandırma’ya turistik seyahate gitmiştik. Bu maç o maç değildi. Oyuncularım her şeylerini vermeye çalıştılar” şeklinde konuştu.   Erdem YILDIRIM
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sakaryalı
Sakaryalı - 1 yıl Önce

Bende Suat kayayı bir ...... anlıyor zannettim ve en çok isteyenlerden biriydim ama bu açıklamadan sonra hayal kırıklığına uğradım suat hocanın anlayışı buysa işimiz çok zor küme düşeriz bu futlbol ile

SIRADAKİ HABER