FİKRET YILMAZ'A BÜYÜK TEPKİ

Sakaryaspor başkan adayı İbrahim Nalbant, Şaban Yıldırım’la yolları ayırma kararının ardından teknik direktör konusunda Fikret Yılmaz’ı gündemine aldı. Ancak kariyerinde sadece 4 takım çalıştıran Fikret Yılmaz ismine büyük tepki var.

FİKRET YILMAZ'A  BÜYÜK TEPKİ

HOCA TERCİHİ

Sakaryaspor’un başkan adayı İbrahim Nalbant, kongre öncesinde Şaban Yıldırım’la yeni sezona devam etmek istemediklerini açıkladı. Şaban Yıldırım’la hiç görüşme yapmadan yolları ayıran Nalbant, teknik direktör konusunda gündemine sürpriz bir isim aldı. Beşiktaş’ın milli yıldızı Burak Yılmaz’ın babası olan Fikret Yılmaz’la teknik direktörlük konusunda prensip anlaşmasına varıldı. Ancak Şaban Yıldırım’ın yerine düşünülen Fikret Yılmaz’ın teknik direktörlük kariyerinin parlak olmaması dikkat çekiyor. Sakaryalı teknik direktör Bülent Uygun’un isteği üzerine Fikret Yılmaz’ı takımın başına geçirecek olan Nalbant’ın bu karardan vazgeçip geçmeyeceği merak ediliyor.  

YILMAZ’IN KARNESİ

 Spor kamuoyunda Beşiktaşlı Burak Yılmaz’ın babası olarak tanınan Fikret Yılmaz kariyerinde sadece 4 takım çalıştırdı. Teknik direktörlük kariyerine 2011 yılında Kayseri Erciyespor’da başlayan Fikret Yılmaz 16 maç sonra görevinden ayrıldı. 2014-2015 sezonunda 1.Lig’de Orduspor’un başına geçen Fikret Yılmaz ilk 4 maçın ardından Karadeniz ekibiyle yollarını ayırdı. 2015’te Balıkesirspor’la anlaşan Yılmaz, 13 maç sonra buradaki görevinden ayrıldı. Son olarak geçen sezon başında Karabükspor’u çalıştıran Yılmaz’ın Karabük macerası da 4 maçla sona erdi.

TARAFTAR TEPKİLİ

İbrahim Nalbant ekibinin teknik direktör tercihi tartışılıyor. Yeşil-Siyahlı taraftarlar sosyal medya üzerinden tepkilerini dile getirirken, şampiyonluk hedefi olan takımda Şaban Yıldırım’ın yerine kariyerli bir hocanın getirilmesi gerektiğini savundular. Hoca konusunda Nalbant yönetiminin daha titiz bir çalışma yapmasını isteyen taraftarlar takımın başına teknik direktör kariyeri iyi olan bir isim bekliyor.    Erdem YILDIRIM

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER