Filenin Sultanlarına Bektaş Morali

2.Lig’deki temsilcimiz Sakarya Voleybol Kulübü sezona iddialı hazırlanıyor. Başkan Ömer Bektaş, Sakarya Voleybolun idmanını ziyaret ederek teknik heyet ve oyunculara moral verdi. 

Filenin Sultanlarına Bektaş Morali


HAZIRLIKLAR
Türkiye Kadınlar Voleybol 2.Ligi’nde ilimizi temsil edecek olan Sakarya Voleybol Kulübü çalışmalarına devam ediyor. İdris Demir komutasında yeni sezona yüksek tempoda hazırlanan Sakarya Voleybol’da keyifler yerinde. Antrenör İdris Demir çalışmaların iyi gittiğini belirterek sporcuların performansından memnun olduğunu söyledi. Sakarya Voleybol ligdeki ilk maçında deplasmanda Biga Çiçeklidede ile karşı karşıya gelecek. 
MORAL ZİYARETİ
Kulüp Başkanı Ömer Bektaş, teknik heyet ve sporcuları ziyaret ederek baklava ikramında bulundu. Amatör Futbolcular Derneği Başkanvekili Kurtuluş Turna, yöneticiler İbrahim Koşutan, Önder Akçay, Sakarya Voleybol Spor Kulübünün antrenmanında hazır bulunarak destek verdiler. 
TAKIM HEPİMİZİN
Sakarya Voleybol Kulübü Başkanı Ömer Bektaş, sporculara yeni sezonda başarılar diledi. Bektaş, “Kulüp bizlerin değil, Sakarya şehrinindir. Bu süreç de katkılarını bizden esirgemeyen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum. İdris Demir hocama alt yapıdan sporcular yetiştirerek bayan voleybolunu bugüne kadar özverili şekilde başarıdan başarıya taşıdığını şehir olarak herkes biliyor ve takdir ediyor. Bizde bu özveri karşısında duyarsız kalmadık ve Sakarya Bayan Voleybol Takımımıza ekip arkadaşlarımız ve şehrimiz olarak sahip çıkmak istedik. Bu takım tüm şehrin ve bayan voleybolunda profesyonel liglerdeki tek temsilcisidir” şeklinde konuştu.    

 

Erdem Yıldırım

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER