Filenin sultanlarında iki ayrılık

Kadınlar Voleybol 2.Ligi’nde ilk yarıyı 10’da 10 ile tamamlayarak rakip tanımayan Sakarya Voleybol Spor Kulübü’nde Dilara Aydın ve Buse Özden ile yollar ayrıldı. İkinci yarıya iddialı hazırlanan sultanlarda keyifler yerinde. 

Filenin sultanlarında iki ayrılık

Kadınlar Voleybol 2.Ligi’nde ilk yarıyı 10’da 10 ile tamamlayarak rakip tanımayan Sakarya Voleybol Spor Kulübü ikinci yarı hazırlıklarını sürdürüyor. Haftanın 6 günü Lütfü Yaman Spor Salonu’nda çalışmalarını sürdüren filenin sultanlarında Dilara Aydın ve Buse Özden ile yollar ayrıldı.  Takımdan ayılan iki oyuncunun yerine takviye yapmayı planlayan Antrenör İdris Demir ile Erol Güdüloğlu arayışlarını sürdürüyor. 

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Sakarya Voleybol Spor Kulübü Antrenörü İdris Demir, 29 Aralık’ta start alacak ikinci yarı öncesinde hazırlıkların doludizgin gittiğini söyledi. Antrenör Demir, “Harika bir ilk yarıyı geride bıraktık. Şampiyonluk hedefimiz doğrultusunda yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz. İki oyuncumuzla yollarımızı ayırdık. Onların yerine yapacağımız yeni oyuncu katılımlarıyla bıraktığımız yerden devam edeceğiz “dedi.
 

Furkan KARAKUZU

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER