Genç basketbolculardan 100'ün üzerinde sayı farkı!

U14 Erkekler Basketbol Ligi’nde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Atatürk Spor Salonu’nda oynanan maçlarda Büyükşehir Belediyespor (A) ile Gelişim Basketbol (B) takımları farklı galibiyetlere imza attı. 

Genç basketbolculardan 100'ün üzerinde sayı farkı!

Büyükşehir’den rekor sayı 
Büyükşehir Belediyespor 148 sayı attığı maçı rahat kazandı. 
Atatürk Spor Salonu’nun ev sahipliğinde U14 Erkekler Basketbol Ligi’nde heyecan devam ediyor. 2’nci hafta heyecanının yaşandığı ligde gecenin ilk maçında Büyükşehir Belediyespor (A) Takımı ile Gelişim Merkezi Basket karşı karşıya geldi. Baştan sona üstün bir oyun ortaya koyan Büyükşehir Belediyespor A Takımı salondan 148-46 gibi farklı sonuçla galip ayrılmayı başardı.  
 
Gelişim 100 farkla kazandı

Gecenin ikinci farklı galibiyeti 100 sayılık farkla Gelişim Basketbol’dan geldi. 
U14 Erkekler Basketbol Ligi’nde gecenin ikinci maçında Gelişim Basketbol (B) takımı ile Asaş Gençlik karşılaştı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın unutulmadığı müsabakada Gelişim Basketbol (B) takımı, rakibini zorlanmadan 119-19 ile geçmeyi başardı. Parkeden rakibi karşısında 100 sayılık farklı galibiyetle ayrılan Gelişim Basketbol (B) takımında maç sonu büyük sevinç yaşandı. Her iki müsabakaya da basketbol severlerin fazla ilgi göstermediği gözlendi.   Furkan KARAKUZU  

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER