GENÇ PARA ARIYOR

Sakaryaspor’un başkan adayı Cumhur Genç, yeni sezon öncesinde listesini şekillendiriken bütçe oluşturmanın çalışmasını yapıyor. Genç, “5 Milyonluk bütçeyi oluşturduğumuz takdirde yola çıkacağız” dedi.

GENÇ PARA ARIYOR

Son 3 sezonda Sakaryaspor Yönetimi’nde yer alan Cumhur Genç, yeni sezonda başkanlık koltuğuna oturmanın çalışmasını yapıyor. 16 Haziran’da yapılacak olağanüstü genel kurul için çalışmalarını hızlandıran Cumhur Genç, 5 Milyonluk bütçe ile yola çıkacağını söyledi. Yönetim listesini büyük ölçüde şekillendiren Genç, hafta sonuna kadar Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile de görüşme yapacak.

Cumhur Genç, “Yönetim çalışmalarımız devam ediyor. Kendi içimizde 2.5 Milyon TL’lik bir bütçe oluşturacağız. Kalan 2.5 Milyonu ise İstanbul’dan birkaç firma ile sponsorluk görüşmesi yaparak tamamlayacağız. 5 Milyonluk bütçeyi oluşturduğumuz takdirde kongreye liste çıkaracağız. Transferi açmamız gerekiyor. Transferi açtıktan sonra mevcut kadromuzu bozmadan takviyeler ile sezona girmeyi planlıyoruz” dedi. Öte yandan Cumhur Genç’in bugün İstanbul’da Namet firmasıyla sponsorluk görüşmesi yapacağı öğrenildi. 
Erdem YILDIRIM
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER