Genç raketler kapışıyor

Gençler 1. ve 2. Küme Masa Tenisi İl Birinciliği Müsabakaları Atatürk Spor Salonu’nda başladı. 31 okulun katıldığı şampiyona yarın sona erecek.

Genç raketler kapışıyor

Gençler 1. ve 2. Küme Masa Tenisi İl Birinciliği Müsabakaları Atatürk Spor Salonu’nda başladı. Erkekler ve kızlar olarak iki kategoriye ayrılan turnuvada dereceye giren sporcular Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası’na gitmeye hak kazanacak. Erkekler kategorisinde 31 takım yer alıyor. 14 il hakeminin görev aldığı turnuvanın ilk gününde büyük heyecan yaşandı. Sporcular dereceye girebilmek ve Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası’na gidebilmek için tüm hünerlerini sergiledi. Sporcuların mücadeleleri esnasında ortaya renkli görüntüler çıktı.

Masa Tenisi İl Hakemi Tekin Özcan müsabakalar öncesinde fair-play mesajı verirken turnuvanın sporcular için bir şans olduğunu belirtti. Özcan “Çok önemli bir turnuvadayız, katılım üst seviyede bu durumda da mutluluk verici. Bu turnuva sporcular için bir şans. Sporcular burada gösterecekleri başarı ile Türkiye Şampiyonası’nda okullarını ve kendilerini temsil edecekler. Fair-Play çerçevesinde tüm okul ve sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER