GENÇ VE NALBANT SON RÖTUŞLARI YAPIYOR

Başkanlık için son çalışmalarını yapan İbrahim Nalbant ile Cumhur Genç hem yönetim hem maddi anlamda son rötuşları yapıyor.

GENÇ VE NALBANT SON RÖTUŞLARI YAPIYOR

Sakaryaspor’da, olağanüstü genel kurulun ikinci toplantısı 23 Haziran Pazar günü gerçekleşecek. Çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen kongrenin ardından gözüler pazar gününe çevrildi. Sakaryaspor’da yeni sezon öncesinde başkanın kim olacağı merak edilirken, Cumhur Genç ile İbrahim Nalbant son çalışmalarını yapıyor.

Transferi açma sözüyle yola çıkan Cumhur Genç ile İbrahim Nalbant, hem yönetim listelerine hem de maddi kaynak arayışlarında son rötuşları yapıyor. Cumhur Genç’in adaylığını yarın kesin olarak açıklayacağı beklenirken, İbrahim Nalbant, Bülent Uygun ile birlikte kongreyi bekliyor. 5’er Milyonluk bütçeler ile kulübü yönetmeye talip olan her iki isminde henüz Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile görüşememesi ise dikkat çekiyor. Kamuoyu kongre öncesinde Genç ve Nalbant’ın yönetim listesini merak ederken her iki adayın da ekibini açıklamasını istiyor.     Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER