GERGİNLİK BİTMİYOR!

Sakaryaspor taraftarı ile futbolcular arasında Manisa maçı sonunda yine gerginlik yaşandı. Tribünden gelen küfürlü tepkilere sinirlenen Burak Bekaroğlu kaptanlık pazu bandını atınca tansiyon bir hayli yükseldi.

GERGİNLİK BİTMİYOR!

BURAK’A TEPKİ

Manisaspor ile Sakaryaspor arasında deplasmanda oynanan maçın ardından taraftarlar ile futbolcular arasında yine gerginlik yaşandı. Manisa’nın attığı ilk golde büyük bir hata yapan Burak Bekaroğlu bu pozisyonun ardından taraftarın küfürlü tepkisine maruz kaldı. Tribünden gelen küfürlü tepkilere bir hayli sinirlenen Burak Bekaroğlu, maçın sonunda kaptanlık pazu bandını yere atarak soyunma odasına gitti. Burak Bekaroğlu’nun bu hareketi tribünlerdeki tansiyonu yükseltti. Daha sonra soyunma odasından çıkarılan Burak Bekaroğlu taraftarın yanına gitti.

 MAÇ SONU GERGİNLİK

Takım adına taraftara konuşma yapan Dilaver Güçlü, “Tek isteğimiz var. Lütfen bize sahip çıkın. Başka bir şey istemiyoruz. Elimizden gelen her şeyi yapacağız. Söz veriyoruz. Sonuna kadar mücadele edeceğiz” diyerek taraftardan destek istedi. Tribün lideri Yılmaz Şen ise “Bu forma ıslanacak. Hikaye olacak. Hikaye olmazsa olmaz. Anlatamayız, ne siz anlatabilirsiniz ne biz anlatabiliriz” diyerek tribünün sesini dile getirdi. Şen, Burak Bekaroğlu’na ise “Burak sen gidemezsin” ifadeleriyle yaptığı hareketin yanlış olduğunu söyledi. Şen daha sonra Burak’ın gönlünü alarak soyunma odasına gönderdi.

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE