Gönderildiğimi güvenlik söyledİ

Sakaryaspor’la yollarını ayıran Abdullah Ercan, “Gönderildiğimi güvenlik görevlisinden öğrendim” diyerek yönetimi eleştirdi

Gönderildiğimi güvenlik söyledİ

2 OYUNCUM ALINDI

Sakaryaspor’la yollarını ayıran Abdullah Ercan dün basın toplantısı düzenledi.

Görev süresi boyunca yaşananları açıklayan Ercan, “Takıma kazandırılan 18 oyuncudan sadece 2’si benim söylediğim isimler. Bunlarda Abdülaziz Solmaz ve Nuri Fatih Aydın. Birde son gün takıma katılan oyunculardan Ali Fırat Okur ile Denis Taşkesen’e onay verdim. Gerisini yönetimdeki isimler getirdi” dedi. Transfer için 6-7 oyuncunun yeterli olduğunu belirtmesine karşın takıma katılan oyuncu sayısının fazlalığından yakınan Ercan, “Hocam üst liglerden oyuncular düşer. Biz bekleyelim. İstediğimiz oyuncular gelecek. Ancak gördük ki son gün 18 oyuncu geldi” dedi.

HANGİSİ BAŞKAN!

Başkanvekili Yaşar Zımba’nın lige tanımadığıyla ilgili yaptığı açıklamaya da cevap veren Ercan, ‘Ben geçen sene 2.Lig’de 30 maç izledim. Ligi bilmesem göreve geldiğimde nasıl 20 oyuncu listesi yapardım “dedi. Ercan, “Hayatımda ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Kulüp başkanını imza yetkisi almıyor. Başkanvekili kulüp başkanı durumuna geliyor. Böyle bir olayın başka bir kulüpte olduğunu sanmıyorum” ifadesini kullandı.

EN BÜYÜK ADAY

Abdullah Ercan, Sakaryaspor’un şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu belirterek, “Geçen seneden bu yana peşinatları almayan oyuncular var. Başkan birçok söz verdi. Ancak şuana kadar bu gerçekleşmedi. Eğer son verilen söz tutulursa farklı olur.  Sakaryaspor, kazanmaya başladığı zaman işler değişecek” dedi. Ercan, en büyük üzüntüsünün Sakaryaspor taraftarının önünde takımı yönetemediğini söyleyerek yeşil-siyahlı kulübe veda etti.      

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 10:52
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
KaraVeli
KaraVeli - 12 ay Önce

Koskoca Sakaryasporumuza böyle isler yakismiyor, adam gibi söyleseydiniz kovuldugunu!

SIRADAKİ HABER