GÜZEL BAŞLADI GERGİN BİTTİ

Ferizli Gücü-Eser Okulu Bahçıvanspor maçı öncesinde futbolcular sahaya “Uyuşturucuya hayır” pankartıyla çıkarak anlamlı bir mesaj verdi. Güzel başlayan maçın sonunda ise yaşanan gerginlik geceye gölge düşürdü.

GÜZEL BAŞLADI GERGİN BİTTİ

Ferizli Gücü ile Eser Okulu Bahçıvanspor maçı öncesinde her iki takım oyuncuları “Uyuşturucuya hayır” pankartıyla sahaya çıkarak güzel bir mesaj verdi. Oldukça güzel başlayan karşılaşma 4-1’lik Eser Okulu Bahçıvanspor galibiyetiyle sona erdi. Maçın son dakikalarında yaşanan gerginlik ise güzel başlayan geceye gölge düşürdü. Futbolcuların ve tribünlerin karıştığı gerginlik kavgaya dönmeden önlendi. 

Delta Teknik, beşinci maçında Ada Lider ile karşı karşıya geldi. Rakibi karşısında iyi bir futbol ortaya koyan Delta Teknik sahadan 5-2’lik galibiyetle ayrıldı. Delta Teknik son maçı öncesinde 6 puana ulaştı.

Genç Olgunlar A Grubu’nda Çemsan A.Ş. beşinci maçını da farklı kazandı. Eriş Yem ile karşı karşıya gelen Çemsan A.Ş. sahadan 11-2’lik galibiyetle ayrılarak 15 puana ulaştı. Eriş Yem ise 4 puanda kaldı.

Genç Olgunlar A Grubu’nun iddialı takımlarından Çiftçi Kardeşler dördüncü maçında Kaya Ahşap&Türk Yapı ile kozlarını paylaştı. Büyük bir çekişmeye sahne olan maçı Çiftçi Kardeşler 4-3 kazandı. 9 puana ulaşan Çiftçi Kardeşler ikinci tur yolunda avantaj yakaladı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER