"Hacı Ömer’e ihtiyacım var"

Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, Hacı Ömer Doğru’ya gelen transfer teklifi konusuna son noktayı koydu. Yıldırım, “Şu an Hacı Ömer Doğru’ya ihtiyacım var” dedi. 

"Hacı Ömer’e ihtiyacım var"

sakaryayenihaber - Erdem YILDIRIM

Ağrıspor, Hacı Ömer Doğru’yu transfer etmek için yoğun bir mesai harcamıştı. Ancak Teknik Direktör Şaban Yıldırım, Hacı Ömer konusunda son noktayı koydu. Hacı Ömer Doğru’ya, Ağrıspor’dan gelen transfer teklifini değerlendiren Yıldırım bu konuda şu ifadeleri kullandı: “Bizim takımımız da hem yerel bir oyuncu hem de fiziksel olarak ondan beklediğimiz şeyler var. Ona ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Yaser ve Berk’e çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Ağrıspor’un hocası ısrarla istiyor gerçekten. Hacı Ömer için aslında gitmesi lazım ama şu an bu kıt ekonomik imkanlar çerçevesinde ona ihtiyacımız var. Hacı Ömer dışındaki genç oyunculara bir teklif gelirse sıcak bakarım."
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 13:12
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih AYAR
Fatih AYAR - 7 ay Önce

ALLAH AŞKINA HOCA DALGA MI GEÇİYORSUN BİZİMLE YILLARDIR NE YAPTI BU ÇOCUK DA HALA İHTİYACIM VAR DİYORSUN FURKAN PARSAK BUNDAN DAHA İYİ OYUNCUDUR ONU YOLLAYACAĞINA HACIYI GÖNDERSEYDİN

SIRADAKİ HABER