Hakeme saldırı! Maç yarıda kaldı

1.Amatör Küme’de Y.Alandüzüspor ile Esentepe Gölspor arasında oynanan maç 66’ncı dakikada hakeme yönelik saldırı nedeniyle tatil edildi. 

Hakeme saldırı! Maç yarıda kaldı

1.Amatör Küme’de A Grubu’nda mücadele eden Y.Alandüzüspor ile Esentepe Gölspor, Karaman Stadı’nda karşı karşıya geldi. Maça hızlı başlayan, Y.Alandüzüspor ilk yarıyı 12 ve 39’da Tolga, 22’nci dakikada ise Doğan’ın golleriyle 3-0 önde tamamladı. 
66’DA TATİL EDİLDİ
İkinci yarıda ise maçta gerginlik üst seviyedeydi. Karşılaşmanın 66’ncı dakikada Esentepe Gölspor’dan Serdar ve Hamza’nın kırmızı kart görmesiyle saha karıştı. Kırmızı kart gören oyuncular bu kararı beğenmeyerek hakem Mert Elbahadır’a fiili müdahalede bulundu. Olaylar polisin araya girmesiyle büyümeden engellendi. Ancak hakem Elbahadır, kendisine yapılan fiili saldırı nedeniyle maçı 66’ncı dakikada tatil etti. Maçın sonunda Esentepe’den Emre’de kırmızı kartla oyundan atıldı. Hakem raporlarının incelenmesinin ardından Disiplin Kurulu maçı 3-0 hükmen Alandüzü lehine tescil etmesi bekleniyor.

Mehmetçiğe  selam olsun

Yeni Alandüzüsporlu futbolcular atılan gollerin ardından asker selamı vererek maça damgasını vurdu. Futbolcular Barış Pınarı Harekatı’nda görevde olan Mehmetçiklere destek mesajı verdi. 

  Mustafa ERKAYA

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alandüzülü
Alandüzülü - 1 yıl Önce

ADAMLARRR