HAKEMLERE BAYRAK EĞİTİMİ

Hakem ve Gözlemciler Derneği Sakarya Şubesi, kursu başarıyla yeni hakemlere eğitimlerini sürdürüyor. Erenler Stadı’nda yeni hakemlere kademeli olarak bayrak kaldırma ve indirme eğitimi verildi.

HAKEMLERE BAYRAK EĞİTİMİ

Hakem ve Gözlemciler Derneği Sakarya Şubesi tarafından gerçekleştirilen hakem kursundan başarıyla çıkan yeni hakemlere bayrak kaldırma ve indirme eğitimlere veriliyor. Erenler Stadı’nda Hakem ve Gözlemciler yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda ilimizin tecrübeli hakemlerinden Engin Bıçak, yeni hakemlere ofsaytlarda, köşe vuruşlarında, oyuncu değişimlerinde bayrak nasıl çekileceği konusunda tatbiki gösterim eşliğinde bilgi verdi.

Hakem ve Gözlemciler Derneği Sakarya Şubesi Başkanı Özgür Aygün, yeni hakem ordusunun tüm eğitimlerini sıkı şekilde alarak yeni sezona hazır olacağını söyledi. Başkan Aygün, “Hakemlerimize bayrak eğitimi vererek eksiklerini gidermelerini sağlıyoruz. Sakarya Bölgesi hakem konusunda son derece başarılı bir bölge. Bunu da hakemlerimiz ve yeni hakemlerimizin performanslarından görüyoruz” ifadesini kullandı. Şenol ÇİVİCİK
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE