HAMZA OK SERBEST SIRA ÖZGÜR KEDİKLİ'DE

Sezon başında sözleşme uzatmadıkları gerekçesiyle kadro dışı kalan A.Hamza Ok ile Özgür Kedikli kulüple yolları ayırmak için gün sayıyor. Federasyona yapılan başvurunun ardından A.Hamza serbest kalma hakkını elde etti

HAMZA OK SERBEST SIRA ÖZGÜR KEDİKLİ'DE

A.HAMZA SERBEST
Sezon başında düşük bedeller karşılığında sözleşme uzatma teklifi yapılan A.Hamza Ok ile Özgür Kedikli yönetimin bu talebine olumlu cevap vermeyince kadro dışı bırakılmıştı. Sezon başından bu yana altyapıda antrenmanlara çıkan 2 oyuncu alacaklarına karşılık bonservisini almak için federasyona başvuru yaptı. A.Hamza Ok yaptığı başvuru sonrasında 1 aylık süreyi doldurdu ve serbest kalma hakkını elde etti. Genç oyuncu devre arasında transfer yaparak futbol hayatını sürdürecek. A.Hamza Ok’un 3.Lig’e transfer yapacağı öğrenildi.
ÖZGÜR BEKLİYOR
Sakaryaspor’da kadro dışı bırakılan bir diğer oyuncu Özgür Kedikli’de alacaklarına karşılık serbest kalmak için federasyona başvurusunu yaptı. Özgür’ün yaklaşık 25 gün sonra serbest kalması bekleniyor. Sezon başında kendisine gelen teklifleri yönetimin yüksek bonservis parası istemesi nedeniyle değerlendiremeyen Özgür devre arasında transfer yapabilecek.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE