HANİ BORÇ KALMAYACAKTI?

28 Şubat Perşembe günü düzenlenen basın toplasında yönetim sezon sonunda hiçbir futbolcuya borçlarının kalmayacağını açıklamıştı.

HANİ BORÇ KALMAYACAKTI?

BORÇ ÖDENMEDİ
Sakaryasporlu futbolcular, TFF 2.Lig’de Amed Sportif Faaliyetler maçı öncesinde maçbaşı ödemeleri yapılmadığı için idmana çıkmayarak boykot kararı almıştı. Yönetim bu sorunu çözdükten sonra 28 Şubat Perşembe günü futbolcularla birlikte basın toplantısı düzenleyerek sezon sonunda hiçbir futbolcuya borçlarının kalmayacağının sözünü vermişti. Hüsranla sona eren sezonun ardından Başkanvekili Cumhur Genç yeni sezon öncesinde takıma 1.5 Milyon borçlarının olduğunu açıkladı.
SÖZ VERDİLER
28 Şubat’ta yapılan basın toplantısında Başkan Cevat Ekşi şu açıklamayı yapmıştı:  “Futbolcu arkadaşlarımıza borcumuz yok demiyorum. Ancak bizim oyuncularımız karakterli oyuncular, para için değil şampiyonluk için mücadele ediyorlar. Biz futbolcularımıza söz verdik. Sezon sonunda bu takımda kimsenin alacağı kalmayacak. BMC sponsorluğundan verilecek çekleri erken tarihe çekerek kendi aramızda paraya dönüştüreceğiz. Biz büyük bir aileyiz. İnşallah sezon sonunda Sakarya şehrine şampiyonluğu hediye edeceğiz” dedi.    Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE