Harmanlıkspor bu sezon umduğunu bulamadı

Süper Amatör Lig’de kalmayı garantileyen Harmanlıkspor bu sezon sakatlıklar yüzünde hedeflerine ulaşamadı. Ligin en genç takımı olan Harmanlıkspor’da yine en büyük kazanç gençleri oldu. 

Harmanlıkspor bu sezon umduğunu bulamadı

Süper Amatör Lig A Grubu’nda inişli çıkışlı bir grafik sergilemesine rağmen son maçlar öncesinde 23 puanla ligde kalmayı garantileyen Harmanlıkspor istediği bir sezonu geçiremedi. Takımda yaşanan sakatlıklar ve şanssızlıklar nedeniyle beklentilerin uzağında kalan yeşil-beyazlı takım her şeye rağmen ligde kalmaktan dolayı memnun. Sakarya amatörün özellikle altyapıya önem veren kulüplerinin başında gelen Harmanlıkspor bu sezonda ligde en genç oyuncu grubuna sahip olan takım olarak mücadele etti. 
SAKATLIKLAR
Harmanlıkspor Antrenörü Tevfik Tetik, play-off oynayabilecek takım olmalarına rağmen sezonda yaşanan sakatlıkların buna engel olduğunu söyledi. Tecrübeli Antrenör Tevfik Tetik, “Sezon başında koyduğumuz hedefin gerisinde kaldık. Ancak yine de ligde kalmayı garantileyerek son maçlara rahat giriyoruz. Bu yılki kazancımız genç oyuncularımızın gelecek yıl öncesinde bize verdiği ışık. Ondan memnunum. Gençlerimizle seneye daha iyi işler yapacağız” şeklinde konuştu.                     Mustafa ERKAYA

 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 13:27
banner3
YORUM EKLE