Harmanlık'ta sporcu ordusu

Harmanlıkspor Yaz Futbol Okulu çalışmalarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Antrenör Tevfik Tetik nezaretinde çalışmalarına devam eden minik yetenekler, geleceğin yıldızı olmayı amaçlıyor

Harmanlık'ta sporcu ordusu

 Harmanlıkspor Tesisleri’nde çalışmalarını sürdüren Harmanlıkspor Yaz Futbol Okulu, minik yetenekleri futbol dünyasına kazandırmayı planlıyor. Antrenörler Tevfik Tetik ve Yaşar Kaya nezaretinde antrenmanlarını sürdüren sporcuların hırsı gözlerden kaçmıyor. 8 ile 13 yaş arası 140 sporcu antrenmanlarda geleceğin yıldızı olabilmek adına yoğun bir mesai harcıyor.
Genç yetenekler
Harmanlıkspor Antrenörü Tevfik Tetik, idmanların son derece iyi geçtiğini belirterek başarılı sporcuları bünyelerinde kattıklarını söyledi. Antrenör Tetik “Antrenmanlarımız gün geçtikçe daha da verimli bir hal alıyor. Antrenmanlarda kendilerini kanıtlayan yetenekli futbolcularımızı Harmanlıkspor kadrosuna dahil edeceğiz. Bu konuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yetenekli oyuncular var. Harmanlıkspor’un geleceğinin sağlam olduğu ilgiden de ortaya çıkıyor” dedi.
Sentetik saha müjdesi
Harmanlıkspor Antrenörü Tevfik Tetik, tesislerine sentetik saha yapılması konusunda Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu’ndan söz aldıklarını belirtti. Belediyeyle ön protokol yaptıklarını söyleyen Antrenör Tetik “Yeni sezon öncesi en büyük sıkıntıyı sahamızdan çekiyorduk. Büyükşehir belediyesi ile yaptığımız anlaşma ile yeni bir sentetik sahaya sahip olacağız. İnşallah yeni sahamız ile birlikte Harmanlıkspor’un başarılarına yenilerini ekleyeceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE