Havuz tadilatı bitmiyor!

Olimpik Yüzme Havuzu’nda tadilat çalışmaları bitmek bilmiyor. Bayram sonrası açılması beklenen havuzun halen hizmete girmemesi velileri çileden çıkartıyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu, salonun 10 Eylül Salı günü açılacağını söyledi.

Havuz tadilatı bitmiyor!

Velilerden büyük tepki
Ramazan ayında tadilata alınan ve bayram sonrası açılacağı belirtilen Olimpik Yüzme Havuzu’nda bakım çalışmaları bitmek bilmiyor. Havuzda, su giderlerinde yaşanan sıkıntı nedeniyle bakım çalışmalarının süresinin uzaması çocuklarını yaz okullarına yüzme eğitimi almaya gönderen velileri çileden çıkarttı. Veliler, yetkililerin bir an evvel bu sorunu çözüme kavuşturmasını istiyor.
10 Eylül’de açılacak
Olimpik Yüzme Havuzu’nda devam eden bakım çalışmalarıyla ilgili Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu bilgi verdi. Çalışmaların 10 Eylül’de sona ermesini beklediklerini belirten İl Müdürü Koşu, “Havuzda yaşanan sıkıntıya kökten çözmek için hummalı bir çalışma var. Sürenin uzadığı doğru. Ancak bu bakım çalışması sonrası havuzda hiçbir sıkıntı yaşanmayacak” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER