'HEDEF SEZONU ZİRVEDE BİTİRMEK'

Teknik Direktör Osman Özdemir “Ligin ilk yarısındaki pozisyonumuz en üst sırada olmalı ancak önemli olan sezon sonunda nerede olmamız. Onun için bazı şeyleri söylemek için erken ama en kısa zamanda hedefimize ulaşmak istiyoruz” dedi.

'HEDEF SEZONU ZİRVEDE BİTİRMEK'

HEDEFE ULAŞACAĞIZ
Sakaryaspor Teknik Direktörü Osman Özdemir dün idman öncesinde basın mensupları ile gerçekleştirdiği sohbet toplantısında önemli açıklamalar yaptı. Özdemir “Ligin ilk yarısındaki pozisyonumuz en üst sırada olmalı ancak önemli olan sezon sonunda nerede olmamız. Bu yarışı ne kadar üst sıralara yakın olabilirsek ve sonunu da en üst sırada bitirebilirsek o kadar iyi. Gelecekle ilgili birçok plan yapıyoruz. Yarın ne olacağımıza dair elimizde hiçbir veri yok bizim. Ne olacağımız belli değil. Bu bir yarış, hep birlikte göreceğiz. Bu yarışta nelerle karşılaşacağız. Bir takım zorluklar var. Onun için bazı şeyleri söylemek için erken ama en kısa zamanda şampiyonluk hedefimize ulaşmak istiyoruz” dedi.
6’DA 6 HEDEFİ
İlk yarıda 6’da 6 hedefleyen Özdemir “İlk yarıda kalan 6 haftada 18 puan arzuluyoruz. Hep söylüyorum bu bir yarış Oyun içinde birçok şeylerle karşılaşacağız. Gönlüm onu arzu ediyor ama oynadıktan sonra tekrar bir değerlendirme yaparız. Şuan bu hesabı sadece biz değil diğer takımlarda yapıyor. Müthiş bir yarış var” dedi.
MADDİ SIKINTILAR
Sakaryaspor’da yaşanan maddi sıkıntılarla ilgili olarak deneyimli teknik adam şöyle konuştu: “Mali açıdan her kulüpte problemler var. Bizde bunu yaşamıyor değiliz. Fakat şu an için bu süreçte oyuncularımın bu durumu ne antrenman ne de maça yansıttıkları bir şey yok.”
HAKSIZ ELEŞTİRİ YAPILIYOR
Sakaryaspor’un sahaya yansıttığı futbolun kötü olduğuna dair eleştirlere yanıt veren Özdemir, “Sakaryaspor kötü deniyor ancak liderle arasında 2 puan var. Biraz haksız eleştiri yapılıyor. O oynadığımız kötü maçlarda rakibe verilen pozisyon sayısı kaç buna dikkat etmek lazım. Kalemize kaç sefer etkili gelmişler, topu ne kadar bizim sahada oynamışlar. İstatistiki açıdan bunlara da bakmak gerekiyor” dedi.   Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort