Hendek Boğazspor’da mangal ziyafeti

1. Amatör Kümede mücadele eden Hendek Boğazspor yönetimi, Pazar günü Ozanlargücüspor ile yapacakları maç öncesinde futbolculara mangal ziyafeti verdi

Hendek Boğazspor’da mangal ziyafeti

Hendek Boğazspor kulübünde düzenlenen Mangal ziyafetine Başkan Şenol Taşkın, Yönetim, Hendekspor Antrenörü Sami Bağdatlı, Boğazspor Antrenörleri ve sporcular katıldı.
1.Amatör kümede Pazar günü Erenler stadında saat 19:00’da Ozanlar Gücüspor ile karşılaşacak olan Hendek Boğazspor maç öncesi kulüp binasında mangal ziyafeti vererek moral depoladı.
Hendek Boğazspor Kulübü Başkanı Şenol Taşkın; "Maç öncesi yönetimimiz ile bir araya gelerek sporcularımıza moral vermeyi amaçladık. Her hafta güzel futbol ile birlikte sporcularımızın performanslarının da yükseleceğine inanıyoruz. Genç yeteneklerimizin hem takıma hemde Hendek’e faydalı olacak. Birlik ve beraberlik içerisinde ligde Hendek’i en güzel şekilde temsil edeceğiz. Yarın oynayacağımız Ozanlar Gücüspor maçında sporcularımıza bunun yanı sıra Hendekspor’a da yarın oynayacağı karşılaşmada başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı. 
Mehmet KAVİS

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER