Hendek mutlu döndü

Ankara’da düzenlenen 21 Yaş Altı Ümit-Genç Zafer Kupası Karate Müsabakaları’na Hendek Belediyesi Karate Takımı damga vurdu. Karateciler kazandığı 14 madalyayla kupayı şampiyon olarak tamamladı.

Hendek mutlu döndü

Kupa Hendek’in
Ankara’da düzenlenen 21 Yaş Altı Ümit-Genç Zafer Kupası Karate Müsabakaları’nda Hendek Belediyesi Karate Takımı kupaya damga vurdu. 13 ilden 20 kulübün katıldığı müsabakalarda Hendekli karatecilerden Aslıhan Aygüneş, Beyza Ünlüsoy, Kübranur Büyüktazim, Tuğçenur Büyüktazim, Büşra Tosun, Nurcan Çiçek, Doğan Ateş, Kerem Ali Zeren altın madalya alırken, Emine Göçlü, Okan Özşahin, Ayşenur Şahin ve Ümit Atış ikinci, Emre Özen ve Ömer Beden üçüncü oldu. Hendek Belediyesi kazandığı 14 madalyayla Zafer Kupası şampiyon oldu.
Sporcularını kutladı
Hendek Belediyesi Karate Takımı Antrenörü Nurkan Kayacık, sporcularının performansından memnun olduğunu dile getirerek, sporcularını kutladı. Antrenör Kayacık, “Zafer Kupası Müsabakalarına 20 sporcuyla katıldık. Turnuvaya iyi bir başlangıç yaparak sonunu da iyi getirdik ve Kulüpler arası şampiyon olduk. Sporcularım kendilerine olan güvenimi boşa çıkarmayarak Zafer Kupası’nda ilimizi ve ilçemizi en güzel şekilde temsil ettiler ve şampiyon oldular ” şeklinde konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER