Hendek'te hentbol şenliği

Hendek’te 9 spor kulübü ve 200 sporcunun katılımıyla düzenlenen hentbol şenliğinin açılışı yapıldı. Açılışta Hendek Belediye Başkanı Babaoğlu da veteranlar ile sahada yerini aldı.

Hendek'te hentbol şenliği

ŞENLİK AÇILIŞI
1954 Hendekspor Kulübü tarafından Hendek Yeni Spor Salonunda, minik ve mini-mini hentbol şenliği düzenlendi. Hendek ve il geneli başta olmak üzere İstanbul, Bursa, Bolu ve Zonguldak illerinden sporcular katıldı. Şenliğin açılışına Kaymakam Halil İbrahim Acır ve Başkan Babaoğlu katıldı. Açılış öncesinde Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, kulüp yönetimlerini, sporcuları ve antrenörleri Bayraktepe Tesislerinde kahvaltıda ağırladı. 
BABAOĞLU OYNADI
9 kulüpten 200 sporcunun yer aldığı şenliğin açılışında Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, veteranlarla bir maç oynadı. Hendek veteranlar ile Sakarya veteranlar arasındaki müsabaka nefes kesti. Şenlikte 1954Hendek Spor Kulübü, Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü, Sakarya Olimpos Spor Kulübü, Sakarya Yenikent Gençlik Spor Kulübü,  Marmara Üniversitesi Spor Kulübü, Bolu Gençlik Spor Kulübü, Bursa Meltem Koleji Spor Kulübü, Beykoz Belediyesi Spor Kulübü ve Zonguldak Sanat Teknik Spor Kulübü birincilik mücadelesi verecek. 
ÇOK MUTLUYUZ
Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek’te böyle bir şenlikte yer almanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Başkan Babaoğlu, “Çok güzel bir şenlik oluyor. Katılan tüm misafirlerimize başarılar diliyorum” dedi. Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, ilçelerinde hentbol şenliğinde bir çok kulübü ağırlamanın keyfini yaşadıklarını söyledi.   Mehmet KAVİS


 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER