Hendekli Tatangalar’dan sağlıkçılara meşaleli destek

Hendekli Tatangalar gece gündüz koronavirüsle mücadele eden sağlık çalışanlarına çiçek ve tatlı ikramında bulundu. Hendeli Tatangalar aynı zamanda tezahürat ve meşaleler tüm çalışanlara moral verdi.

Hendekli Tatangalar’dan sağlıkçılara meşaleli destek

Sakaryaspor Taraftar grubu Tatangalar’ın Hendekli taraftarları Hendek Devlet Hastanesindeki Sağlık Çalışanlarına moral ziyareti düzenledi.

Yeşertip aydınlatacak sizlersiniz

Hendek Devlet Hastanesi Acil Servisi önüne gelerek “siyah olmuş kararan bu günleri, yeşil ile yeşertip aydınlatacak sizlersiniz” pankartı açan Hendekli Tatangalar Sağlık Çalışanlarına çiçek ve tatlı ikramında bulunurken, meşaleler eşliğinde söyledikleri çeşitli tezahüratlar ile de moral vermeyi ihmal etmedi.

Moral verebildiysek ne mutlu

Yapılan ziyaret nedeniyle çok mutlu olduklarını ifade eden Sağlık Çalışanları Hendekli Tatangaların tezahüratlarına alkışlar ve sirenler ile karşılık vererek teşekkür ederken, taraftarlar ise “Hendekli Tatangalar olarak siz sağlık çalışanlarımıza biraz olsun moral verebilmişsek ne mutlu bizlere ifadelerine yer vererek “hepiniz Allah’a emanet olun” tezahüratları eşliğinde Hastaneden ayrıldı.

Mehmet Kavis


Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2020, 20:54
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER