Hendek’te futbol şöleni

Hendek’te bu yıl 15'si düzenlenen olan Geleneksel Hendek Kaymakamlığı Futbol Turnuvası start aldı. İki maçla start alan turnuvanın açılışını Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu yaptı.

Hendek’te futbol şöleni

AÇILIŞ YAPILDI

Hendek Orman İşletme Sahası’nın ev sahipliğinde bu yıl 15'si düzenlenen olan Geleneksel Hendek Kaymakamlığı Futbol Turnuvası start aldı. Açılışta Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, AKP Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, Hendek İlçe Spor Müdürü Süleyman Akıcı ve vatandaşlar katıldı. Turnuvanın açılışını Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu yaptı. Turnuvaya 4’ü veteran olmak üzere 24 katım katılıyor. 45 gün sürecek turnuva 21 Ekim’de sona erecek.

BAŞARILAR DİLEDİ

Orman İşletme Sahası’nda düzenlenen turnuvanın başlama vuruşunu yapan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, tüm takımlara başarılar diledi. Başkan Babaoğlu, “Sporun dostluk, kardeşlik ve barış olduğu ilkesinden hareketle turnuvamıza iştirak eden tüm takımlarımızın idareci, antrenör ve sporcularından centilmence bir turnuva geçirmelerini ve izleyicilere keyifli bir müsabaka izletmelerini temenni ediyorum” dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort