HENDEK'TE KARATE ŞÖLENİ

Hendek’in ev sahipliğinde yapılan 15 Temmuz Şehit ve Gazileri İller arası Karate Lig Turnuvası start aldı. Sezonun ilk müsabakalarına sporcular büyük ilgi gösterdi. Müsabakalar sonunda başarılı sporculara madalyaları verildi.

HENDEK'TE KARATE ŞÖLENİ

KARATE ŞÖLENİ
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün organize ettiği 15 Temmuz Şehit ve Gazileri İller arası Karate Lig Turnuvası Hendek’in ev sahipliğinde yapıldı. Hendek Yeni Spor Salonu’nda gerçekleştirilen müsabakaları Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, İlçe Spor Müdürü Süleyman Akıcı ve çok sayıda seyirci izledi.
KUTLUYORUM
13 ilden 45 kulüp ve 1200 sporcunun mücadele ettiği müsabakalar nefesleri kesti. Maçlar sonunda dereceye giren karatecilere düzenlenen törenle madalyaları verildi. Hendek’te güzel bir şenliğe ev sahipliği yaptıklarını belirten Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, “Katılan tüm kulüp ve sporcularımızı kutluyorum. Güzel bir gün geçirdik. Karate adına Hendek yine üzerine düşeni yaptı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.   Mustafa ERKAYA

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER