HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Sakaryaspor’da taraftar ile takım arasındaki buzlar eridi. Önceki akşam düzenlenen mangal partisinde birlik ve beraberlik ortamı sağlandı. Teknik Direktör İsmail Ertek “Bu işi hep birlikte başaracağız” dedi.

HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Sakaryaspor’da Teknik Direktör İsmail Ertekin’in göreve gelmesiyle yeni bir sayfa açıldı. Zorlu bir süreçten geçen Sakaryaspor’da önceki akşam Rüstemler Tesisleri’nde mangal partisi düzenlendi. Tribünün önde gelen isimlerinden Ersin Uysal (Amigo Ersin) öncülüğünde düzenlenen mangal partisine eski milletvekili Ali İnci, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, TFF Bölge Müdürü Ferruh Sezgin, İş-Kur İl Müdürü Tekin Kaya, Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, Sakarya Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş, yöneticiler, teknik heyet, futbolcular, tribün liderleri ve basın mensupları katıldı.
DESTEK OLUN
Teknik Direktör İsmail Ertekin, “Biz bu işi hep birlikte yapacağız. Taraftara büyük iş düşüyor. Taraftarda kırgınlıklar varsa düzelsin ve Sakaryaspor’a destek olsun. Bizim en büyük itici gücümüz taraftarımızdır” diyerek tribün liderlerinden destek istedi. Tribünün önde gelen isimleri ise kırgınlıkların sona erdiğini ve bundan sonraki süreçte her zaman takımın yanında olacaklarını söylediler.   Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE