Hüdaverdi Bahadır'a liste tepkisi

Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır'ın Sakaryaspor kongresinde kaybeden Uğur Akkuş'un listesine girmeyip Cevat Ekşi'nin listesinde yer alması eleştiri konusu oldu

Hüdaverdi Bahadır'a liste tepkisi


Geçtiğimiz hafta yapılan Sakaryaspor kongresinde Cevat Ekşi kulüp başkanı olmuş yönetimde ise şehir protokolünden önemli isimlere yer verilmişti. 

Taraftar Cevat Ekşi'ye tepki gösterirken Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır da bu eleştirilerden nasibini aldı.

Kongreyi kaybeden Başkan adayı Uğrak Akkuş'un listesinde yer alan ve bir açıklama yayınlayan Bahadır, belediyedeki işlerin yoğunluğunu gerekçe göstererek Sakaryasporda görev almayacağını söylemişti.

Ancak bir kaç saat sonra Cevat Ekşi'nin açıkladığı listede ise Bahadır'ın ismi başkan vekili olarak yer aldı.

Taraftar yoğunluğu sebebiyle Akkuş'un listesine girmeyen Bahadır'ın Ekşi'nin listesinde yer almasını eleştiriyor.

Bahadır'ın ise bu sorulara cevap verip vermeyeceği şu anlık merak konusu.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 5 ay Önce

Yaaa bunlar kafayı yemiş. Düne kadar başkan bulmakta zorlanıyorduk. Bu takım kayyumada kaldı. Çıplak taraftar başkanı bile oldu. o yokluk zamanları unutulmuş, uğraştığımız konulara bak. . Şimda adam beğenmiyorlar ki yuh derim.yahu şunun şurasında ne kaldı liglerin başlamasına.Hala neyin kafası bu. Artık lige dönelim lige. Birlik olalım. Hala o neden öyle bu neden böyle... Bırakında yaşayalım yahu..

Sefer Çiçek
Sefer Çiçek - 5 ay Önce

Hüdaverdi asla Cevapverdi ol(a)maz. Liste Akp yani Ekrem Yüce'nin listesi. Akp'li belediyelerden isimler çoğunlukta. Eeee Ekrem başkan bu takım bu yıl başarısız olursa tribünler, Maç anında Cevat Ekşi istifa, Ekrem başkan dışarı diye tempo tutarlar mı? Ha vAllahi de tutarlar. Hazılıklı olmanız lazım.