İÇ SAHA MAÇLARINA CANLI YAYIN

Sakaryaspor’da video kombine projesi bu sezon yeniden hayata geçirilecek. Sakaryaspor’un iç sahada oynayacağı karşılaşmalar kulübe gelir getirmek amacıyla internet üzerinden ücretli ve şifreli olarak yayınlanacak.

İÇ SAHA MAÇLARINA CANLI YAYIN

VİDEO KOMBİNE
Sakaryaspor yönetimi yeni sezon öncesinde kulübe gelir getirecek proje arayışlarını sürdürüyor. Video kombine projesini hayata geçirecek olan yönetim kulübe gerli sağmayı amaçlıyor. Buna göre tüm iç saha maçları internet üzerinden şifreli yayınlanacak. Ligin ilk 4 iç saha maçını taraftarlar internet üzerinden izleyebilecek.  Video kombine fiyatlarının birkaç gün içinde açıklanması bekleniyor. 
HD YAYIN
Yeşil-Siyahlı taraftarların karşılaşmaları ücret ödeyerek internet üzerinden izleyebilmesi ve kulübe destek olmasına imkan sağlayacak projenin 20 Ağustos’ta oynanacak olan Kocaelispor maçı ile hayata geçmesi bekleniyor. sakarya.burada.tv internet sitesi üzerinden kredi kartı ile yapılacak ödemelerin ardından yeşil-siyahlı taraftarlar profesyonel bir ekip tarafından 4 kamera ile çekilecek olan karşılaşmayı izleyebilecekler.   Erdem YILDIRIM
 

Erdem Yıldırım

banner3
YORUM EKLE