İÇ TRANSFERDE BÜYÜK SORUN YAŞANIYOR: TAKIM DAĞILIYOR MU?

Sözleşmsi biten ve devam eden oyuncularla yapılan görüşmelerden istenilen sonuç alınamıyor. Futbolcular geçen sezonun alacaklarını talep ederken, İbrahim Nalbant Yönetimi bu konuda 11 Temmuz’daki kongre nedeniyle somut bir adım atmıyor.

İÇ TRANSFERDE BÜYÜK SORUN YAŞANIYOR: TAKIM DAĞILIYOR MU?

HESAPLAR TUTMUYOR
Sakaryaspor’da kongre sürecinin uzamasının ardından iç transferde büyük sıkıntılar yaşanıyor. 11 Temmuz’daki kongreye tek aday olarak hazırlanan İbrahim Nalbant ve ekibi mevcut kadroyu koruyacaklarını açıklamıştı. Ancak bugüne kadar yapılan görüşmelerde iç transferde sancılı bir süreç yaşanıyor. Nalbant ekibinin görüşme yaptığı oyuncular öncelikli olarak geçen sezondan kalan alacaklarını talep ediyor. Yeşil-Siyahlı ekibimizde Berk İsmail Ünsal, Ferhat Yazgan, Dilaver Güçlü, Serkan Odabaşoğlu, Zahit Fındık, Oğuz Çalışkan ve Oğuz Kocabal’da sorun yaşanan oyuncuların başında geliyor.
SERBEST KALACAKLAR
Dilaver Güçlü, Ferhat Yazgan, Zahit Fındık ve Serkan Odabaşoğlu alacakları nedeniyle federasyona başvuru yaparken, Berkay Can Değirmencioğlu ile Oğuz Kocabal ikulübe ihtarname gönderdi. Dilaver, Zahit ve Ferhat’a 10 Temmuz’a kadar ödeme yapılmazsa serbest kalma hakkını elde edecek. Serkan Odabaşoğlu‘na ise takımda tutulması için 76 bin TL’lik ödeme yapılmak zorunda.
OĞUZ KOCABAL
Sakaryaspor’da bir başka sıkıntı Oğuz Kocabal cephesinde yaşanıyor. Sözleşmesinde 70 bin TL karşılığında serbest kalır maddesi bulunan Oğuz Kocabal’ın süresi 15 Temmuz’da sona erecek. Bu tarihe kadar Oğuz Kocabal ile yeni bir sözleşme yapılıp yapılmayacağı merak ediliyor. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un transfer listesinde olan Oğuz için 70 bin TL yatırılırsa tecrübeli oyuncu takımdan ayrılmış olacak.   Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE