"İkinci yarıya hazırız"

Sakaryaspor, ikinci yarının başlamasına kısa bir zaman kala kahvaltıda buluştu. Yeşil-siyahlılar, taraftara ikinci yarıya hazırız mesajı verdiler. 

"İkinci yarıya hazırız"

Sakaryaspor’da yönetim, teknik heyet ve futbolcular dün kahvaltıda buluştu. Başkanvekili Hüseyin Aydınlı, Basın Sözcüsü Semih Çiftçi, Teknik Direktör Şaban Yıldırım ve futbolcular ikinci yarının başlamasına kısa bir zaman kala birlik ve beraberlik mesajı verererek keyifli bir gün geçirdiler. 

Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, ligde ikinci yarıya hazır olduklarını ve verimli bir devre arası kampı geçirdiklerini söyledi. Yıldırım, “Ben çok umutluyum. İyi çalıştık. Önemli bir sakatlık olmadan atlattık. Fizik olarak Antalya’da iyi çalıştık. Zaten takımımız belli bir seviyedeydi. Devre arası kampında biraz daha üzerine koyduk. İkinci yarıya hazır olduğumuzu düşünüyorum. Çocukların istekleri çok iyi. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız var. Takıma katmış oldukları enerjileri artı olacak. Bir kez daha tekrarlamakta fayda var. 17 final maçı oynayacağız. İlk maçımız Velimeşe. İnşallah sezonun ikinci yarısına iyi başlayacağız” dedi.     Şenol ÇİVİCİK

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE