İL MÜDÜRLÜĞÜ'NE ARİF ÖZSOY ATANDI

Gençlik Spor Bakanlığı, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak eski KYK Müdürü ve aslen Çorum'lu olan Arif Özsoy’u görevlendirdi.

İL MÜDÜRLÜĞÜ'NE ARİF ÖZSOY ATANDI

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’in Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı olmasının ardından boşalan il müdürlüğü koltuğuna kimin oturacağı  belli oldu. Sakarya kamuoyunda günlerdir tartışma konusu olan eski KYK İl Müdürü Arif Özsoy, Gençlik Spor İl Müdürlüğü görevine getirildi.

KYK ve Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlükleri birleşmeden önce ilimizde KYK İl Müdürü olarak görev yapan Arif Özsoy, vekâleten İl Müdürlüğüne getirildi.

Sakarya kamuoyu Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne Sakaryalı ve aynı zamanda sporun içinden bir ismin atanmasını istiyordu. Kariyerinde spor geçmişi olmayan Arif Özsoy’un bu göreve getirilmesi bir kez daha büyük tepki topladı.

Uğur Kobaş, Mehmet Atmaca, Özgür Aygün, Murat Acar, İlhan Sütlü gibi Sakarya’nın önde gelen spor adamlarının İl Müdürlüğü için isimleri geçiyordu. Gençlik Spor Bakanlığı’nın önümüzdeki günlerde İl Müdürlüğü için yeni bir atamanın yapılabileceği konuşuluyor.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21