İlkay Demir futbol okulu açtı

Sakaryaspor’un eski futbolcularından İlkay Demir, antrenörlük kariyerine ilk adımı attı.

İlkay Demir futbol okulu açtı

sakaryayenihaber.com-Erdem YILDIRIM

Sakaryaspor’un eski futbolcularından İlkay Demir, antrenörlük kariyerine ilk adımı attı. Yeşil Siyahlı ekibin dışında 1.Lig, 2.Lig ve 3.Lig’de birçok takımda forma giyen İlkay Demir artık kariyerine antrenör olarak devam edecek. İlkaydemirfootballacademy adı altında futbol okulunun startını veren İlkay Demir, türk futboluna yeni yıldızlar yetiştirmeyi hedefliyor. Ümit Milli ve Genç Milli takımlarda da forma giyen futbolu bıraktıktan sonra UEFA B Lisansı alan İlkay Demir, artık bilgi ve becerilerini Sakaryalı gençlere aktaracak.

Sakarya Arslan Spor Tesisleri’nde futbol eğitimlerini verecek olan İlkay Demir, futbol okulu kayıtlarının devam ettiğini söyledi. Demir, “Önceliğimiz futbolcu yetiştirmeden ziyade iyi insan, ahlaklı saygılı bir birey misyonuyla gençlerimize iyi bir eğitim vermek” dedi.

Öte yandan futbol okulu açan İlkay Demir’e ilk ziyaret Sakaryaspor’un unutulmaz kaptanı Levent Demiray’dna geldi. Demiray, eski takım arkadaşına çıktığı bu yolda başarılar diledi.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim Sezer
İbrahim Sezer - 4 ay Önce

Sen iyi insan olsaydın Levent Demiray gibi futbolu Sakarya’da bırakırdın. Sana ihtiyaç olunan dönemde gitmezdin. O zamanLar gittiğin yerde açsaydın ya okulunu.

Yeşil siyahse
Yeşil siyahse - 4 ay Önce

Sen iyi adamsınya Antalya madranı hatırlatırım İlkay demek Sakarya demek sen ne kadar sakaryalıysan senin on katın yuz katın kadar yeşil siyah sakaryayı Sakarya spora gönul vermiştir bundan sonrada hizmet edecek isterdimki İlkay kadar sende faydalı olursun