İMZA HAFTASI

Sakaryaspor yönetimi, transferde düğmeye basacak. Teknik direktör başta olmak üzere, iç ve dış transferde görüşmelerde bulunacak yönetim anlaşma sağladığı isimlere sözleşme imzalatacak

İMZA HAFTASI

Teknik heyet bulunacak
Başkan Selahattin Aydın ve ekibi, muvafakatlar da bugün son belgeleri de eline aldıktan sonra transferde düğmeye basacak. İlk olarak teknik heyet konusunu çözüme kavuşturmaya çalışacak yönetim, gündeminde bulunan isimlerle tek tek görüşecek. Hafta sonuna kadar takımı emanet edeceği teknik direktörü bulmayı planlayan Aydın ve kurmayları vakit kaybetmeden transfer çalışmalarına başlayacak. Öte yandan Sakaryaspor’un ilk çalışmasını 14 Temmuz Pazartesi kendi tesislerinde toplanarak yapması bekleniyor.
İmzalar atılacak
Sözleşmesi sona eren 10 futbolcuyla görüşerek anlaşma zemini arayacak yönetim bu konuda fire vermek istemiyor. Tüm oyuncuları takımda tutmayı amaçlayan Aydın ve ekibi, oyuncuların tutumuna göre ise kararını verecek. Dış transferde 7 oyuncuyu kadrosuna katmayı planlayan yönetimin, teknik heyetin vereceği rapora göre de anlaşma sağladığı oyuncuları ilimize getirerek sözleşme imzalatması bekleniyor.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE